eKonto Informace o platbě hotově Informace o platbě dobírkou Informace o platbě převodem

Zanechte si zaslat informace na e-mail o zajímavých novinkách a slevách

ShopCentrik - Internetový obchod, internetové obchody, B2C, B2B

Možnosti přepravy


Možnosti dopravy zboží:

 

V nízkých cenách není započítán cenový prostor pro náklady dopravy zboží k Vám, proto je doprava účtována samostatně. Máme zjištěno a v praxi ověřeno, že naše ceny i včetně dopravy jsou stále velmi výhodné v porovnání s cenami kamenných prodejen. Snížili jsme cenový limit pro dopravu zdarma na nejnižší možnou částku. 

· Doprava zdarma
U objednávek v souhrnné výši nad 8500,- Kč (bez DPH) nejsou zákazníkovi účtovány žádné další poplatky jako balné, poštovné, doběrečné …dopravu hradí provozovatel internetového obchodu Acent.cz a doprava pro zákazníka je ZDARMA!


· Doprava placená
V případě nižší ceny objednávky je účtováno dopravné: 

Dodání zboží bez dobírky – zboží již bylo uhrazeno                 90,-
Dodání zboží s dobírkou                                                      120,-

Poštovní zásilky do 30 kg jsou přepravovány jako pojištěné - obchodní balík pro fyzické osoby a Profibalík pro doručení zásilky na firemní adresu. Zásilky jsou doručovány následující den po odeslání.Nebudete-li zastiženi, je zásilka ještě 7 dní uložena na dodací poště, kde si ji vyzvednete. Přeprava PPL je využívána při větších hmotnostech zásilek pro firemní zákazníky.

Pokud si budete přát rozdělit dopravu na více dodávek, je účtována každá doprava samostatně.

Dopravné u zboží, které přesahuje standardní rozměry a hmotnosti dodávek (velkorozměrová plátna, velké skříně RACK, UPS s vysokou hmotností apod) jsou účtovány dle skutečné ceny sdělené dopravcem.

 

· Dodávka speciál                                                                        400,-
Na přání zákazníka je možné doručit zboží v sobotu, neděli a svátcích (překvapení, dárek)
je účtována doprava s příplatkem.                                                     
Dodávka speciál platí pouze pro oblast Praha, Praha východ.
Další oblasti dohodou.
Ceny dopravy uvedeny bez DPH.©2005 ACENT GROUP s.r.o. všechna práva vyhrazena. Provozovatel: ACENT GROUP s.r.o. Březinova 2154, 251 01 Říčany Upozornění: obrázky mohou být pouze ilustrativní. Pracovní doba pro telefonické informace: Po - Pá 9:00-17:30, telefon: 323601283, 603417364 E-mail: shop@acent.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.