eKonto Informace o platbě hotově Informace o platbě dobírkou Informace o platbě převodem

Zanechte si zaslat informace na e-mail o zajímavých novinkách a slevách

ShopCentrik - Internetový obchod, internetové obchody, B2C, B2B

Canon XH A1s profi kamera
Objednávací kódKDVCA97
VýrobceCanon
Záruka24 měsíců
DostupnostBěžně dodáváme 2-3 dny
Cena bez DPH75 412,- 
Cena s DPH91 249,- 
Množství
  

Kompaktní a ovladatelná videokamera XH A1S přinášející profesionální záznam HDV s rozlišením 1080i poskytuje uživatelům absolutní kontrolu díky bohatým možnostem uživatelských nastavení a předvoleb.

Specifikace:

 • Záznam HDV v profesionální kvalitě
  Model XH A1S zajišťuje záznam v rozlišení 1080i HD díky volitelné rychlosti snímků 50i a 25F. Zvolte záznam v režimu 50i a pořizujte mimořádně ostrý realistický obraz, nebo se rozhodněte pro režim 25F pro získání vzhledu tradičního filmu. Režimy fotografování 24F/30F/60i jsou k dispozici prostřednictvím volitelného upgradu, pro opravdu globální možnosti nahrávání.
 • Výkonné 3 prvky CCD a procesor DIGIC
  Fotografování ve vysoké kvalitě je možné díky systému tří 1/3" prvků CCD s rozlišením 1,67 megapixelu, který hladce spolupracuje s procesorem DIGIC DV II společnosti Canon – procesorem vyrobeným tak, aby zpracoval množství dat požadované pro HD.
 • Objektiv Canon HD Video řady L
  Společnost Canon inovovala objektiv HD Video řady L s 20násobným zoomem, aby umožnila pohodlnější manipulaci a efektivnější ovládání. Objektiv nyní disponuje kromě nového designu kroužkového ovládání také simultánním nezávislým ovládáním ostření, irisové clony a zoomu. Kroužkové ovládání objektivu lze měnit tak, aby vyhovovalo potřebám jednotlivých uživatelů.
  Fluoritové prvky objektivu a sklo UD (ultra-low dispersion - ultranízký rozptyl) slouží k potlačení chromatických aberací. Uživatelé tak mohou očekávat výjimečnou ostrost. Optický stabilizátor obrazu Super Range (OIS) posuvného typu pak pomáhá zaznamenat stabilní obraz.
 • Vylepšená zvuková funkčnost
  Společnost Canon zvýšila počet možností zvuku na modelu XH A1S. Kameraman tak získává větší míru pružnosti a kontroly. Kamera je vybavena dvoukanálovými audio vstupy XLR, ale přidává nezávislé omezovače v ručním režimu a současné použití vestavěného mikrofonu i mikrofonu XLR. Součástí jsou také nezávislá nastavení citlivosti XLR.
 • Pokročilá kontrola obrazu
  Řada funkcí pro úpravu obrazu byla rozšířena a obsahuje možnosti, jako jsou například širší možnosti nastavení vyvážení bílé (od 2 000 K do 15 000 K), selektivní potlačení šumu RGB a limit automatického řízení zesílení (AGC) – s rozšířenými možnostmi ručních úprav. Je možné uložit až devět uživatelských předvoleb buď v kameře nebo na paměťové kartě SD. Tím se usnadní přenos do kompatibilní videokamery Canon.
 • Robustnější, snazší použití
  Model XH A1S se snadno používá díky vylepšenému rozmístění externích tlačítek, které brání náhodnému použití. Mechanické zdokonalení zahrnuje pevnější terminály, jako je například 6kolíkové připojení Firewire.
 • Podpora programu Canon CPS Video
  Exkluzivní podpora programu CPS Video společnosti Canon nabízí uživatelům službu prioritní opravy a e-mailovou a telefonickou podporu od speciálního týmu.
©2005 ACENT GROUP s.r.o. všechna práva vyhrazena. Provozovatel: ACENT GROUP s.r.o. Březinova 2154, 251 01 Říčany Upozornění: obrázky mohou být pouze ilustrativní. Pracovní doba pro telefonické informace: Po - Pá 9:00-17:30, telefon: 323601283, 603417364 E-mail: shop@acent.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.