eKonto Informace o platbě hotově Informace o platbě dobírkou Informace o platbě převodem

Zanechte si zaslat informace na e-mail o zajímavých novinkách a slevách

ShopCentrik - Internetový obchod, internetové obchody, B2C, B2B

Canon Legria HF S20 kamera SDHC Flash, 32GB, 10x zoom, FullHD
Objednávací kódKDVCA79
VýrobceCanon
Záruka24 měsíců
DostupnostBěžně dodáváme 2-3 dny
Cena bez DPH15 599,- 
Cena s DPH18 875,- 
Množství
  

Využijte výhody poskytované videokamerou LEGRIA HF S20, od ovládání profesionální úrovně po videozáznamy v rozlišení Full HD. Do univerzální paměti Dual Flash s kapacitou 32 GB lze zaznamenat přes 12 hodin, při déle trvajícím pořizování záznamů použijte dva sloty pro paměťové karty.

8megapixelový systém Canon HD Camera System
Získejte ohromující snímky a vynikající výkon za slabého osvětlení pomocí systému Canon HD Camera System: videokamera LEGRIA HF S20 spojuje 8,0megapixelový snímač Full HD CMOS, objektiv Canon HD Video a procesor DIGIC DV III.

8,8cm (3,5") dotykový displej LCD Dotykový displej LCD s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 8,8cm (3,5") nabízí 100% zobrazení pro pořizování videozáznamů v rozlišení HD. Unikátní rozhraní displeje LCD založené na speciálních pohybech umožňuje přistupovat konečky prstů k funkcím pro pořizování a přehrávání videozáznamů, včetně režimů sledování dotykem, zaostření dotykem a expozice dotykem.

32GB paměť Dual Flash
Paměť Dual Flash s kapacitou 32 GB spojuje velkou kapacitu vestavěné paměti, která je dostatečná pro více než 12 hodin videozáznamů v rozlišení HD, s dvěma sloty pro karty SDHC umožňujícími pořizovat záznamy na vyměnitelné paměťové karty SDHC. Funkce předávání záznamu automaticky zjistí, pokud dojde k zaplnění jednoho úložného média, a zabezpečí přepnutí na druhé médium.

Snadné sdílení videozáznamů
Videokamera LEGRIA HF S20 vám pro snazší sdílení videozáznamů dovoluje převádět soubory AVCHD (MPEG4) na menší soubory MPEG2 se standardním rozlišením, které jsou připravené pro vypálení na disk DVD nebo pro načtení na web.

Profesionální ovládání
Uživatelské tlačítko vám umožňuje aktivovat jednu z pěti proměnných, které lze přiřadit ručnímu ovladači (např. nastavení ostření, expozice a úrovně zvuku). Vstupní zdířka pro dálkové ovládání umožňuje použít volitelné externí dálkové ovladače.

Znamenitý zvuk
Zachyťte a poslechněte si prvotřídní zvuk pomocí vstupu pro připojení mikrofonu a zdířky pro sluchátka. Konfigurovatelný útlumový článek mikrofonu kompenzuje nenadálé změny hlasitosti, a zajišťuje tak, že zvuk bude vždy zaznamenán v optimální úrovni.

Stabilnější záběry
Optický stabilizátor obrazu s novým dynamickým režimem umožňuje zaznamenat stabilnější záznam, i když se pohybujete. Mechanický stabilizátor obrazu zachovává mimořádnou stabilitu záznamů, pokud jsou pořizovány s nastavením zoomu na teleobjektiv.

Nic nezmeškejte
V režimu Pre REC / Předtočení začne videokamera pořizovat záznam tři sekundy před stisknutím tlačítka pro záznam. Tyto sekundy jsou přidány na začátek každého klipu, takže můžete stále zachytit ten rozhodující okamžik, i když stisknete tlačítko pro záznam příliš pozdě. Funkce Instant AF dosahuje velmi rychlého a vysoce přesného zaostření.

Větší rozsah barev
Procesor DIGIC DV III podporuje technologii x.v.Color, která zajišťuje sytější a bohatší odstíny barev při přehrávání na kompatibilním televizoru s rozlišením HD. Režim Cinema 25p dává záznamu vzhled tradičního filmu a zlepšuje výkon při záznamu za horších světelných podmínek.

Kreativní doplňky
Minipatice pro příslušenství umožňuje používat volitelné příslušenství, jako je osvětlení. Závit 58 mm objektivu je kompatibilní s profesionálními filtry.

Specifikace:

 • Optický zoom: 10
 • Stabilizace obrazu: Ano
 • Typ stabilizace: Optická
 • Typ snímače: CMOS
 • Počet snímačů: 1
 • Formát obrazu: 4:3, 16:9
 • Typ média: Paměťová karta, Vnitřní paměť
 • Paměťová karta: Ano
 • Velikost displeje (v palcích): 3,5
 • Počet pixelů: 922000
 • Vstupy: mikrofon, USB 2.0
 • Výstupy: A/V, Sluchátka, USB, Komponentní, HDMI
 • Rozměry (mm): Š x V x H 75x 74 x 140
 • Hmotnost (g): 460
©2005 ACENT GROUP s.r.o. všechna práva vyhrazena. Provozovatel: ACENT GROUP s.r.o. Březinova 2154, 251 01 Říčany Upozornění: obrázky mohou být pouze ilustrativní. Pracovní doba pro telefonické informace: Po - Pá 9:00-17:30, telefon: 323601283, 603417364 E-mail: shop@acent.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.