eKonto Informace o platbě hotově Informace o platbě dobírkou Informace o platbě převodem

Zanechte si zaslat informace na e-mail o zajímavých novinkách a slevách

ShopCentrik - Internetový obchod, internetové obchody, B2C, B2B

Microsoft Wireless Laser Desktop 6000 USB CZ OEM
Objednávací kódKLMI117A
VýrobceMicrosoft
Záruka24 měsíců
Dostupnostběžně dodáváme 1- 3 dny
Cena bez DPH1 198,- 
Cena s DPH1 450,- 
Množství
  

Stylový bezdrátový set klávesnice s mnoha multimediálními tlačítky pro práci s fotografiemi a designově propracované laserové myši s čtyřsměrným kolečkem a čtyřmi dalšími tlačítky. Díky bezdrátové technologii pracující na frekvenci 27 MHz můžete zapomenout na stůl plný kabelů a dovolit si tak mobilitu až do vzdálenosti 1,8 metrů.

Velmi dobře tvarovaná klávesnice je vybavena velkým množstvím multimediálních kláves a speciálním posuvníkem, který Vám umožní velmi jednoduše, rychle a pohodlně přibližovat či oddalovat části obrazovky například s textem nebo fotografiemi. Pro prací s fotografiemi jsou na klávesnici umístěny i speciální multimediální tlačítka s jejichž pomocí se Vám maximálně zjednoduší editace, posílání, přístup do knihovny, tisk fotografií nebo lze i pomocí jednoho tlačítka spustit slide show. Samozřejmě nechybí další tlačítka pro práci s multimediálním přehrávačem či pro rychlé spuštění Vašich oblíbených aplikací.

Napájení myši zajišťují dva AA články, u kterých Microsoft slibuje výdrž až 6 měsíců. Je vybavena špičkovou laserovou technologií, jejíž frekvence snímání dosahuje 1000 bodů na palec. Na svém těle ukrývá 4 tlačítka a čtyřsměrové rolovací kolečko sloužící zároveň jako páté tlačítko. Pomocí tohoto kolečka můžete jednoduše posouvat dokumenty či webové stránky vertikálně i horizontálně.

Sety Microsoft jsou známé svou propracovanou ergonomií ve skvělém moderním designu a svým kvalitním zpracováním a testy dokazují dlouholetou životnost těchto výrobků.

Specifikace:

 • Klávesnice:
  Provedení: bezdrátové
  Opěrka na ruce pro vyšší pohodlí při psaní
  Multimediální tlačítka
  Tlačítka pro práci fotografiemi
  Posuvník zvětšení/zmenšení
  Napájení: dvě alkalické baterie typu AA
  Rychlost psaní: až 1000 znaků za minutu
  Rozměry: 487 x 246 x 57 mm
  Hmotnost: 971 g (včetně 2 AA baterií)
 • Myš:
  Provedení: bezdrátové
  Snímání pohybu: laserová technologie společnosti Microsoft
  Tlačítka: 4 + kolečko (funguje také jako páté tlačítko)
  Držení: tvar vhodný pro pravou i levou ruku
  Napájení: dvě alkalické baterie typu AA
  Rozměry: 135 x 70 x 46 mm
  Hmotnost: 172 g (včetně 2 AA baterií)
 • Bezdrátová technologie:
  Frekvence: 27 MHz
  Dosah: 1,83 m
 • Rozhraní:
  PS/2
  USB
©2005 ACENT GROUP s.r.o. všechna práva vyhrazena. Provozovatel: ACENT GROUP s.r.o. Březinova 2154, 251 01 Říčany Upozornění: obrázky mohou být pouze ilustrativní. Pracovní doba pro telefonické informace: Po - Pá 9:00-17:30, telefon: 323601283, 603417364 E-mail: shop@acent.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.