eKonto Informace o platbě hotově Informace o platbě dobírkou Informace o platbě převodem

Zanechte si zaslat informace na e-mail o zajímavých novinkách a slevách

ShopCentrik - Internetový obchod, internetové obchody, B2C, B2B

Canon Fax L-140 bez sluchatka (L140)
Objednávací kódFXCAN5
VýrobceCanon
Záruka24 měsíců
Dostupnostběžně dodáváme 2-3 dny
Cena bez DPH4 637,- 
Cena s DPH5 611,- 
Množství
  

Specifikace:

- Modem Super G3 33,6 kbps s přenosovou rychlostí až 3 sekundy
- Paměť faxu na 340 stran a automatický podavač dokumentů na 30 stran
- Laserový tisk rychlostí 14 str./min s rychlým výstupem prvního tisku a nulovou dobou zahřívání (pouze model i-SENSYS FAX L-160)
- 15 voleb na jeden dotek a 100 kódovaných rychlovoleb
- Kopírování rychlostí 12 kopií/min

Rychlé faxování
Modem Super G3, jakým disponují modely i-SENSYS FAX L-160 a i-SENSYS FAX L-140, uživatelům nabízí rychlé faxování s vysokou přenosovou rychlostí – pouhé 3 sekundy na stránku. Velká paměť na 340 stran zabezpečí příjem všech faxů v případě, kdy stroji dojde papír nebo toner. Navíc s využitím automatického podavače dokumentů na 30 listů lze objemnější dokumenty rychle naskenovat do paměti a následně je z ní odeslat, což uživateli významně šetří čas.

Zařízení i-SENSYS FAX L-160 a i-SENSYS FAX L-140 poskytují mnohé funkce, které zvyšují efektivitu práce. Technologie duálního přístupu uživatelům dovoluje ukládat odchozí faxy do paměti za účelem pozdějšího odeslání i v okamžiku, kdy stroj přijímá příchozí faxy. Funkce odloženého odesílání zase společnostem šetří náklady na přenos, neboť umožňuje naplánovat odesílání velkých faxových úloh na dobu mimo špičku. 15 voleb na jeden dotek a 100 kódovaných rychlovoleb poskytují možnost uložit často používaná faxová čísla do paměti a v případě potřeby je ihned vyvolat. Zdokonalené uživatelské rozhraní se vyznačuje dvouřádkovým podsvíceným displeje, s nímž je použití zařízení ještě snadnější.

Vysoce kvalitní výstup
Díky technologií UHQ (Ultra High Quality), jež umožňuje reprodukovat až 256 odstínů šedé, dokáží modely i-SENSYS FAX L-160 a i-SENSYS FAX L-140 s minimální ztrátou detailů faxovat dokumenty obsahující diagramy, fotografie nebo text. Kazeta vše-v-jednom Canon FX-10 poskytuje při svém minimálním nároku na údržbu naprosto konzistentní kvalitu tisku. A protože tato kazeta vše-v-jednom obsahuje všechny komponenty, které vyžadují výměnu, stačí udržovat zásoby jen jednoho spotřebního materiálu. Maximální provozuschopnost zařízení je zaručena.

Oba modely kopírují rychlostí 12 kopií/min. Stroj i-SENSYS FAX L-160 uživatelům nabízí další užitečnou funkci – vysoce kvalitní laserové kopírování (v rozlišení 600 dpi) rychlostí 14 str./min. Rychlý výstup první kopie znamená, že zařízení i-SENSYS FAX L-160 je schopné začít tisknout téměř okamžitě, a to i když se právě nachází v klidovém režimu. Tuto vlastnost ocení obzvláště kanceláře, kde se pravidelně zpracovávají malé tiskové úlohy.

Energeticky efektivní provoz
Zařízení i-SENSYS FAX L-160 a i-SENSYS FAX L-140 využívají fixační technologii Canon On-Demand, a dosahují tak nulové doby zahřívání. S touto technologií fixace se též pojí další faktory – kratší čekání na zpracování tisků, kopií a faxů, úspora nákladů a ekologická šetrnost. Technologie fixace On-Demand má totiž ve srovnání s konvenčními fixačními technologiemi nižší nároky na spotřebu energie. Minimální energetickou náročností se oba modely vyznačují také ve stavu své nečinnosti. V klidovém režimu spotřebovávají pouhé 3 W.
©2005 ACENT GROUP s.r.o. všechna práva vyhrazena. Provozovatel: ACENT GROUP s.r.o. Březinova 2154, 251 01 Říčany Upozornění: obrázky mohou být pouze ilustrativní. Pracovní doba pro telefonické informace: Po - Pá 9:00-17:30, telefon: 323601283, 603417364 E-mail: shop@acent.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.