eKonto Informace o platbě hotově Informace o platbě dobírkou Informace o platbě převodem

Zanechte si zaslat informace na e-mail o zajímavých novinkách a slevách

ShopCentrik - Internetový obchod, internetové obchody, B2C, B2B

Aquapac 414 Camera Compact
Objednávací kódAQ414
VýrobceAquapac
Záruka36 měsíců
Dostupnostskladem
Cena bez DPH461,- 
Cena s DPH558,- 
Množství
  

AQUAPAC vyrábí špičková a přitom cenově dostupná vodotěsná pouzdra pro fotoaparáty, mobilní telefony, mp3 přehrávače a univerzální pouzdra pro mnohostranné využití. V sortimentu naleznete také vysoce odolná pouzdra určená pro nasazení za extrémních podmínek. Všechna vodotěsná pouzdra AQUAPAC vybavená patentovanou technologií Aquaclip jsou zaručeně vodotěsná do hloubky 5m pod vodní hladinou. Produkty byly podrobeny náročným testům nezávislých institucí a jsou průběžně testovány již během výroby. Vodotěsnost

Specifikace vodotěsnosti: u jednotlivých modelů pouzder užívá společnost AQUAPAC následující terminologii:

1. stupeň vodotěsnosti — Splashproof čili „ostřiku-odolné"
Kategorie pouzder, která snesou jemný ostřik a krátkodobé vystavení dešti. Zahrnuje produkty vhodné pro turistiku, stanování apod. Tato pouzdra nejsou určena pro dlouhodobé vystavení vydatnému dešti nebo pro potápění!

2. stupeň vodotěsnosti — Watertight čili „nepromokavé"
Kategorie pouzder, která snesou krátkodobé potopení a budou-li upuštěna do vody, poplavou na hladině. Zahrnuje produkty vhodné pro vodácké aktivity a činnosti na vodě nebo v její bezprostřední blízkosti. Tato pouzdra nejsou určena pro déletrvající potápění!

3. stupeň vodotěsnosti — Submersible čili „vodotěsné"
Kategorie pouzder, která snesou potápění do hloubky 5m po dobu minimálně 30 minut. Zahrnuje drtivou většinu pouzder AQUAPAC. Tato pouzdra jsou ideální pro plavání, šnorchlování apod. Produkty nejsou určeny pro potápění do větších hloubek.

Těsnění Aquaclip
Pouzdra AQUAPAC mají patentovaný systém těsnění Aquaclip. Jde o chytrý uzavírací systém, který zajišťuje úplnou vodotěsnost pouzdra do hloubky 5m pod vodní hladinou. Vedle toho také spolehlivě chrání vložené předměty před prachem a pískem. Je velmi odolný, zhotoven z lehkého, ale houževnatého plastu. Je možné jej otevřít a zavřít 10.000krát a stále plní svou funkci bezchybně. Zacházení s tímto uzavíracím systémem je velmi jednoduché. Otevření pouzdra, vložení příslušného předmětu a uzavření pouzdra provedete bez námahy během několika málo vteřin.

Uzavření pouzdra: Pro správné utěsnění pouzdra musí být všechny páčky zaklapnuty ve vodorovné poloze. Vždy se ujistěte, že čelisti na sebe správně doléhají a nezůstal mezi nimi skřípnutý žádný předmět nebo nečistota. Uvědomte si, že i malé zrnko písku může způsobit ztrátu vodotěsnosti. Všechny páčky musí být vždy zaklapnuty až na doraz. Pokud jdou páčky zajistit ztěžka, je to signál, že mezi těsnícími plochami může být nečistota. V takovém případě pouzdro znovu otevřete a pečlivě zkontrolujte prostor těsnění.

Otevírání pouzdra: Nikdy neotevírejte pouzdro na hladině nebo pod vodou. Pamatujte, že při otevření mokrého pouzdra vnikne voda z vnitřku čelistí do prostoru pouzdra, což při následném uzavření bez vysušení může vézt ke kondenzaci vlhkosti uvnitř pouzdra. Před otevřením mokrého pouzdra vytřepejte vodu z prostoru čelistí a před uzavřením těsnící prostor vysušte.

Bublinkový test: Před každým použitím Vašeho pouzdra v mokrém prostředí se přesvědčte, že je v perfektním stavu, dobře uzavřené a vodotěsné. Vložte dovnitř bezcenný předmět, pouzdro řádně uzavřete a ponořte do nádoby s vodou nebo pod hladinu. Pouzdro zmáčkněte přiměřenou silou a pod vodou otočte. Z Aquaclipu může uniknout několik bublinek, což je v pořádku (bublinky unikají z okolí páček a záhybů). Pokud se však objeví proud bublinek, pouzdro je pravděpodobně vadné.

AQUAPAC 414 Camera Compact - specifikace:

  • vodotěsné pouzdro určené pro kompaktní fotoaparáty
  • • vodotěsné do hloubky 5m (vodotěsnost stupně 3)
  • obsah balení: pouzdro / šňůrka na krk / desikant
  • maximální rozměry vloženého předmětu: obvod 265mm
©2005 ACENT GROUP s.r.o. všechna práva vyhrazena. Provozovatel: ACENT GROUP s.r.o. Březinova 2154, 251 01 Říčany Upozornění: obrázky mohou být pouze ilustrativní. Pracovní doba pro telefonické informace: Po - Pá 9:00-17:30, telefon: 323601283, 603417364 E-mail: shop@acent.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.